Kradł aluminiowe felgi - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Kradł aluminiowe felgi

Data publikacji 30.07.2020

Policjanci z kluczborskiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Mieszkaniec naszego powiatu dokonał kradzieży kilku kompletów felg aluminiowych wraz z oponami. Po kradzieży kół, samochody pozostawiał "na cegłach".Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Od kilku tygodni kryminalni z kluczborskiej komendy zajmowali się wyjaśnieniem przypadków kradzieży kompletów kół, z samochodów zaparkowanych na parkingach kluczborskiego osiedla północ. Sprawca wybierał auta, na których założone były markowe felgi aluminiowe a następnie w godzinach nocnych kradł je pozostawiając pojazdy „na cegłach”.

Działania funkcjonariuszy wydziału kryminalnego pozwoliły na zatrzymanie 25-letniego mężczyzny. Podczas przeszukania jego domu policjanci odzyskali trzy komplety kół od samochodów różnych marek. Wartość mienia odzyskanego przez policjantów to ponad 3 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, został przesłuchany i przyznał się ich popełnienia. 25-latek odpowie teraz przed sądem za swoje czyny a grozić mu może do 5 lat więzienia.

  • felgi aluminiowe z oponami
  • felgi aluminiowe z oponami
  • felgi aluminiowe z oponami