KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. W jednym czasie weszli do kilkudziesięciu mieszkań

  9 osób zatrzymanych, przeszukania w 40 mieszkaniach i zabezpieczone narkotyki – to efekt pracy kluczborskich kryminalnych. Realizacja ta była finałem rozpracowania grupy osób powiązanych z przestępczością narkotykową. Policjanci przeprowadzili jednocześnie akcję na terenie 2 powiatów. Zatrzymane osoby usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających jedna z nich odpowie dodatkowo za uprawę marihuany.

 2. "spoKREWnieni służbą" policjanci oddali krew

  Kluczborscy policjanci przyłączyli się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym w związku z czym zorganizowali zbiórkę krwi gdzie oddali blisko 6 litrów krwi . Akcja która odbyła się w punkcie krwiodawstwa w Kluczborku. Dodatkowo Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk, uczcił pamięć bohaterów podziemia, startując w biegu „Tropem Wilczym” na dystansie 10 kilometrów.

 3. Kolejny turniej piłkarski rozegrany

  W minioną sobotę rozstrzygnięto XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego. Drużyna Kluczborskich policjantów zajęła III miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został zastępca szefa kluczborskich policjantów mł.insp. Łukasz Gigiel.

 4. Kierował z blisko 3 promilami

  Wydawałoby się, że im człowiek starszy tym bardziej doświadczony i odpowiedzialny. Blisko 3 promile pokazał policyjny alkomat w organizmie 67-latka, który kierując samochodem osobowym jechał całą szerokością ulicy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz wysoka kara grzywny.

 5. "Bezpieczny przejazd" - zależy od Ciebie

  Kluczborscy policjanci wraz z przedstawicielami PKP Polskie Linie Kolejowe S. A i Służbą Ochrony Kolei uczestniczyli w kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko”. Mundurowi w rejonie przejazdu kolejowego na drodze krajowej nr 11 wyjaśniali kierowcom zasady bezpiecznego przejazdu przez tory. Każdy z kierowców otrzymał także ulotkę kampanii.

 6. ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET

  Życzenia od Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku dla Wszystkich policjantek oraz pań pracujących na stanowiskach cywilnych kluczborskiej komendy.

 7. Bezpieczna Kobieta

  Rusza bezpłatny kurs samoobrony dla pań pod nazwą „Bezpieczna Kobieta”. Zajęcia odbywać się będą w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku. Organizatorami zajęć są: Kluczborska Sekcja Aikido, Urząd Miasta w Kluczborku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku oraz Komenda Powiatowa  Policji w Kluczborku.

 8. BEZPIECZNA KOBIETA" - kurs rozpoczęty

  32 panie przystąpiły do kursu „Bezpieczna Kobieta” który rozpoczął się wczoraj (26 lutego). Zajęcia odbywają się w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku. Uczestniczki kursu podczas zajęć poznają techniki samoobrony oraz dowiedzą się jaka jest różnica pomiędzy stanem wyższej konieczności a obroną konieczną. Przybliżone również zostanie zagadnienie dotyczące udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie