KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Dyżurny przeszedł na zasłużoną emeryturę

  23 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie dyżurnego asp. sztab. Krzysztofa Wojtyszyn. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci.

 2. Z bronią napadł na sklep

  Policjanci z Kluczborka zatrzymali 30 letniego mężczyznę, który podejrzany jest o napad na sklep. Mieszkaniec Wołczyna przy użyciu atrapy broni palnej zażądał od kasjerki wydania pieniędzy. Po niespełna dwóch godzinach mężczyzna był już w rękach policjantów. Decyzją sądu został on aresztowany na 2 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

 3. Narodowy Dzień Zwycięstwa

  Na cmentarzu katolickim w Kluczborku odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji 72. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. Wydarzenie rozpoczęła msza święta w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku. W uroczystych obchodach uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku nadkom. Paweł Kolczyk.

 4. Zabezpiecz swój rower

  Rozpoczął się sezon rowerowy. Niedługo też czas Pierwszych Komunii Świętych. Wraz z tą uroczystością nasi najmłodsi często jako prezenty otrzymują rowery. Powinniśmy być szczególnie ostrożni, gdyż amatorów na cudze jednoślady z każdym dniem przybywa. Jednym z zabezpieczeń naszego roweru jest jego oznakowanie przez policję. Na taki właśnie pomysł wpadli pracownicy Domu Dziecka w Lasowicach Małych.

 5. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

 6. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 7. Podziękowanie dla kierownika dzielnicowych

  Uczestniczki kursu "Bezpieczna Kobieta" organizowanego w Kluczborku w obecności szefa kluczborskiej policji, podziękowały instruktorowi Aikido asp.sztab. Waldemarowi Sochackiemu za przeprowadzenie kursu.

 8. Z klasami maturalnymi rozmawialiśmy o służbie w policji

  Policjanci z kluczborskiej komendy spotkali się z uczniami klas maturalnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kluczborku. Maturzyści podczas spotkania dowiedzieli się o wymaganiach stawianych przed kandydatami, którzy chcą wstąpić w szeregi Policji. Tego dnia kluczborską policję odwiedzili również uczniowie klas 7, ze szkoły podstawowej nr 1 w Kluczborku. Młodzież miała możliwość zwiedzenia komendy oraz przyjrzenia się pracy policjantów

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie