KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Policyjny pies wytropił blisko 200 gramów narkotyków

  Zarzut posiadania środków odurzających i ich uprawy usłyszał 30-latek. Policjanci podczas przeszukania w domu mężczyzny znaleźli narkotyki, natomiast na terenie posesji cztery rośliny konopi indyjskiej w rożnych fazach wzrostu. W ich odnalezieniu pomógł pies służbowy. Badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana oraz grzyby halucynogenne. Mężczyzna został zatrzymany.

 2. „Mocny” weekend na drogach powiatu kluczborskiego

  Kluczborscy policjanci ruchu drogowego w miniony weekend zatrzymali prawo jazdy, gdzie powodem było przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Natomiast w niedziele w godzinach porannych obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę swojego passata badanie na zawartość alkoholu pokazało, że mężczyzna w organizmie miał ponad 4 promile, podróż zakończyła się w przydrożnym rowie.

 3. Uczniowie klasy mundurowej na spotkaniu u policjantów

  Uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół Licealno Technicznych odwiedzili kluczborską komendę policji. Młodzież podczas spotkania mogła poznać aspekty pracy policjantów, w tym służby dyżurnej, technika kryminalistyki czy przewodnika psa służbowego. Uczniowie obejrzeli również pomieszczenia Komendy. Przyszli „kadeci” dowiedzieli się jak wygląda rekrutacja do służby w policji.

 4. ZOSTAŃ POLICJANTEM

  Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.

 5. Możesz zostać jednym z nas

  By przybliżyć Wam służbę w opolskiej Policji, powstał film pokazujący naszą codzienną pracę. Choć nie należy ona do łatwych, to jednak może dawać dużo satysfakcji. Wielkie podziękowania dla TV Brawo, która zrealizowała i zmontowała cały spot. Dzięki dodatkowym limitom z Komendy Głównej Policji, do końca roku możemy przyjąć jeszcze 65 nowych kandydatów. Jeśli jesteście zainteresowani służbą w naszej formacji, obejrzyjcie spot lub skontaktujcie się z zespołem doboru.

 6. Zanim zgłosisz interwencje – Pomyśl

  Każde bezpodstawne wezwanie Policji, może doprowadzić do sytuacji, w której narażone zostanie zdrowie lub życie innej osoby. Darmowy numer nie oznacza, że mamy dzwonić w wolnej chwili i mówić o rzeczach, które w żaden sposób nie zagrażają naszemu życiu. Ktoś potrzebuje pomocy, a ty dzwonisz żeby sobie zrobić żart, żeby porozmawiać o pogodzie, pozwól nam ratować i pomagać.

 7. Podsumowanie akcji „Znicz 2017” w powiecie kluczborskim

  Od piątku 27 października do 2 listopada trwała policyjna akcja „Znicz 2017”. Na drogach powiatu kluczborskiego w tym okresie doszło do 15 kolizji, 1 wypadku w który osoba poniosła śmierć. Przeprowadzone przez policjantów badania trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu 6 nietrzeźwych kierujących.

 8. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie