KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Ślubowali na sztandar

  Wczoraj (4 stycznia), 52 nowych funkcjonariuszy, w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jarosława Kalety, złożyło ślubowanie na sztandar. Na uroczystości, która odbyła się w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim obecny był Wojewoda Opolski Pan Adrian Czubak. Po ukończeniu szkolenia podstawowego, młodzi policjanci trafią do jednostek na terenie całego województwa.

 2. Pożegnanie z mundurem

  15 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie starszego dzielnicowego asp. sztab. Henryka Radziewicza . W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci.

 3. Ferie już niedługo – ważne, aby były bezpieczne

  Od poniedziałku tj. 15 stycznia 2018r. w województwie opolskim rozpoczynają się ferie zimowe. Część dzieci i młodzieży wyjedzie na zorganizowane zimowiska, ale sporo z nich zostanie w domach. Ważne, by zadbać o bezpieczny wypoczynek dla jednych i drugich. Od kliku dni kluczborscy policjanci prowadzą działania edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa dzieci w czasie zimowego wypoczynku.

 4. Podsumowanie minionego weekendu na drogach powiatu kluczborskiego

  Zatrzymany nietrzeźwy 50-latek, kierowca osobowego lanosa oraz kierujący z cofniętymi uprawnieniami do kierowania samochodem. To wynik minionego weekendu na terenie powiatu kluczborskiego. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku, a przede wszystkim o nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu

 5. Aplikacja mobilna - Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Moja Komenda, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa czy Regionalny System Ostrzegania to aplikacje, które w ostatnim czasie znacznie usprawniły kontakt społeczeństwa z policjantami. Interaktywne narzędzia pozwalają mieszkańcom na wskazanie miejsc, w których zagrożone są bezpieczeństwo lub porządek publiczny.

 6. Podsumowanie sylwestrowej nocy

  Tegoroczny Sylwester na Opolszczyźnie minął spokojnie. Opolscy policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z odbywającymi się w tym czasie imprezami. Na drogach województwa doszło do 3 wypadków drogowych – żadna osoba nie zginęła. Funkcjonariusze od soboty do poniedziałku zatrzymali 30 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na ,,podwójnym gazie”.

 7. Podziękowanie dla kluczborskich policjntów

  Naczelnik Opolskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Opolu na ręce szefa kluczborskich policjantów złożył specjalne podziękowania. W wyniku współpracy na terenie naszego powiatu, zatrzymano 56 sztuk nielegalnych automatów oraz urządzeń do gier, na których były urządzane gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Wiedza i doświadczenie kluczborskich funkcjonariuszy przyczyniła się do sukcesu przeprowadzonej akcji zatrzymań.

 8. Policja apeluje o ostrożność na drogach

  Kluczborscy policjanci apelują o ostrożność na drogach. W trosce o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych apelujemy do kierujących autem, rowerzystów i pieszych o zachowanie ostrożności gdy na drodze panują trudne warunki pogodowe w postaci opadów śniegu lub śniegu z deszczem.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie