KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Apel o pomoc, by Wiki mogła chodzić

  Wiki jest córeczką kluczborskiej policjantki Patrycji Bugajnej. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną amputacją prawego podudzia. Doszło do tego przez zespół taśm owodniowych. Gdy Wiktoria była jeszcze w brzuszku jedna z taśm zaczepiła się o jej nóżkę. Zacisnęła się na niej tak mocno, że przełamała kość i doszło do amputacji jej malutkiej nóżki. Aby Wiki mogła funkcjonować jak inne dzieci konieczna jest jej operacja.

 2. Udane wakacje to bezpieczne wakacje

  Okres wakacyjny to dla policjantów czas równie pracowity jak rok szkolny. Kluczborscy policjanci w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” oraz akcji „Bezpieczne Wakacje 2018” wzięli udział w spotkaniu z uczestnikami półkolonii letnich. Mundurowi z dziećmi rozmawiali o najpoważniejszych zagrożeniach związanych z wakacjami oraz o tym, jak ich unikać.

 3. Sierż.sztab. Stanisław Trefoń - na podium

  Sierż. sztab. Stanisław Trefoń z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zajął II miejsce w tegorocznej XXXI edycji konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego”. Funkcjonariusze garnizonu opolskiego rywalizowali między innymi w strzelaniu, udzielaniu pierwszej pomocy, kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu oraz jeździe motocyklem. Dwaj najlepsi policjanci będą reprezentować nasz garnizon podczas finału krajowego.

 4. Wytwarzał i sprzedawał amfetaminę

  Kluczborscy kryminalni zatrzymali 3 osoby w wieku 18 do 27 lat, które miały związek z wytwarzaniem i sprzedażą amfetaminy. W mieszkaniu jednego z mężczyzn na terenie Kluczborka policjanci znaleźli blisko 50 gramów amfetaminy oraz 4 gramy marihuany. Wszystkie osoby przyznały się do posiadania narkotyków.

 5. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 6. aplikacja "Moja komenda" przydatna na wakacjach

  Kluczborscy policjanci przypominają, że będąc na wakacjach, w przypadku potrzeby szybkiego dotarcia do najbliższej jednostki Policji niezbędna może okazać się bezpłatna aplikacja mobilna „Moja Komenda”. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób odnajdziemy również dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, bądź tym w którym się aktualnie znajdujemy.

 7. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

 8. Bezpieczne żniwa

  Co roku podczas żniw dochodzi do wypadków przy pracy. Niektóre z nich kończą się tragicznie. Niestety, wypadki te dotyczą także dzieci. Bezpieczne żniwa zależą tylko od gospodarzy. Ich zapobiegliwość, wyobraźnia i ostrożność może uratować komuś zdrowie lub życie.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie