Nowy radiowóz w kluczborskiej komendzie - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Nowy radiowóz w kluczborskiej komendzie

Data publikacji 24.11.2018

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku wzbogacił się o nowy radiowóz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Kluczborku. Samorząd na nowy radiowóz przekazał 25 000 złotych. HYUNDAY i20 będzie używany przez policjantów z Rewiru Dzielnicowych.

23 listopada na placu kluczborskiej policji odbyło się uroczyste przekazanie nowego oznakowanego radiowozu. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu burmistrza Kluczborka, który na ten cel przeznaczył 25 000zł. Pozostała część środków pochodzi z budżetu Komendy Głównej Policji. Radiowóz będzie służył w codziennej pracy policjantom z Rewiru Dzielnicowych.

Kluczyki do nowego radiowozu z rąk burmistrza Kluczborka pan Jarosława Kielara odebrał Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku - mł.insp. Łukasz Gigiel. Komendant Kolczyk podziękował Burmistrzowi za aktywne działania na rzecz krzewienia bezpieczeństwa i pomoc finansową na zakup radiowozu.

Warto wspomnieć, że lokalne samorządy wsparły także finansowo zakup samoobsługowego Alkomatu, jak i testerów narkotykowych.

  • nowy radiowóz
  • nowy radiowóz
  • nowy radiowóz
  • nowy radiowóz
  • nowy radiowóz