Kluczborscy policjanci zwycięzcami w turnieju piłki nożnej - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Kluczborscy policjanci zwycięzcami w turnieju piłki nożnej

Data publikacji 18.09.2017

Cztery drużny zmagały się podczas V Turnieju o Puchar Lata Służb Mundurowych. Na najwyższym podium stanęła drużyna wystawiona przez policję. W rozgrywkach wzięli udział również strażacy z PSP w Kluczborku, funkcjonariusze służby więziennej jak i pracownicy urzędu miejskiego w Kluczborku.

15 września (piątek) na sztucznej murawie kampusu „Stobrawa” odbył się turniej służb mundurowych. Łącznie drużyny rozegrały 16 meczy. Zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji kilka godzin walczyli o tytuł najlepszych. Po zakończeniu rozgrywek na podium stanęli kluczborscy policjanci, tuż za nimi strażacy z PSP w Kluczborku a na trzecim miejscu uplasowali się funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Kluczborku.

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczyli zawodnikom Burmistrz Kluczborka Pan Jarosław Kielar, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku mł.insp. Łukasz Gigiel, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku bryg. Wojciech Kieszczyński oraz z-ca dyrektora Zakładu Karnego w Kluczborku mjr Jan Rygiel

Na zakończenie każdy uczestnik turnieju mógł poczęstować się grochówką przyrządzoną przez funkcjonariuszy służby więziennej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.