Aktualności

Skorzystaj z aplikacji „Moja Komenda” To najprostszy sposób na kontakt ze swoim dzielnicowym

Data publikacji 27.04.2017

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, a dzięki aplikacji „Moja Komenda” mieszkańcy mogą kontaktować z nim na bieżąco. Otwierając aplikację odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Za pomocą jednego kliknięcia możemy połączyć się z mundurowym, zgłosić problem, czy umówić się na spotkanie.

„Moja Komenda” to aplikacja dzięki, której w łatwy i szybki sposób można się skontaktować ze swoim dzielnicowym. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.