Bezpieczeństwo kluczborskich seniorów - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Bezpieczeństwo kluczborskich seniorów

Data publikacji 09.08.2018

Emeryci i renciści z Kluczborskiego związku otrzymali oświetlenie rowerowe i elementy odblaskowe. Wszystko za sprawą Państwa Agnieszki i Dariusza, którzy prowadzą fundację "ratownik.pro". Dzięki tej inicjatywie, kluczborski profilaktyk wspólnie z darczyńcami, przypięli oświetlenie do jednośladów seniorów .

Wczoraj (8 sierpnia) w kluczborskim Parku Miejskim profilaktyk z komendy policji sierz.sztab. Krystyna Alaszewicz wspólnie z Agnieszką i Dariuszem Gieroń, prowadzących fundację "ratownik.pro"rozdawali oświetlanie rowerów, które otrzymali kluczborscy seniorzy.

W trakcie całej akcji, przypomniane zostały zasady bezpiecznego poruszania się jednośladami, jak i kolejny raz przypomniano jak ważne dla kierującego są elementy odblaskowe. Ponadto w dalszym ciągu kluczborska policja przestrzega przed oszustami działającymi metoda na "wnuczka" czy też "policjanta".

To wspaniała inicjatywa. Dziękujemy fundacji " ratownik.pro", za wsparcie prowadzonej przez Policję akcji pn. " Kręci mnie bezpieczeństwo..." Przekazany sprzęt z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa naszych seniorów.