Dyżurny przeszedł na zasłużoną emeryturę - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Dyżurny przeszedł na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 24.04.2018

23 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie dyżurnego asp. sztab. Krzysztofa Wojtyszyn. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci.

Najserdeczniejsze podziękowania za wiele lat spędzonych w policyjnej formacji, przekazali Krzysztofowi Wojtyszynowi szefowie kluczborskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk i I Zastępca mł.insp. Łukasz Gigiel podkreślili w swoich podziękowaniach olbrzymi wkład kolegi Krzysztofa w budowanie bezpieczeństwa publicznego i szczególną pomoc i doświadczenie, którymi policyjny emeryt zawsze chętnie dzielił się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami.

Asp. sztab. Krzysztof Wojtyszyn z kluczborską komendą związany był ponad 28 lat, z czego ostatnie 5 lat jako oficer dyżurny. Przez lata służby K. Wojtyszyn dał się poznać jako człowiek uczciwy, skromny i empatyczny. Przełożeni, koledzy i koleżanki dziękują Krzyśkowi za wspólną służbę i życzą, aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia.