Targi pracy w Kluczborku - Aktualności - KPP Kluczbork

Aktualności

Targi pracy w Kluczborku

Data publikacji 12.04.2018

Policjanci z Kluczborskiej Komendy promowali swój zawód na Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP w Opolu, Starostwo Powiatowe i Urząd Pracy w Kluczborku. Zainteresowani zostali zapoznani z procedurą rekrutacji do służby w Policji.

Spotkanie odbyło się 11 marca w kluczborskim ratuszu, gdzie policję reprezentowali, asp. sztab. Tatiana Głuszko oraz asp. sztab. Dawid Gierczyk. Funkcjonariusze przygotowali specjalne stanowisko, gdzie wszystkie osoby zainteresowane mogły zdobyć wszelkie informacje na temat warunków rekrutacji i specyfiki służby w Policji.

Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi. Mundurowi odpowiadali na szereg różnego rodzaju pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m.in. strony internetowe miejscowych komend Policji.